61. Sezon Açılış Kitabı “Birlikte” (İFSAK Yayın No: 35)

61 Sezon Açılış Kitabı “Birlikte” çıktı.

İFSAK üyeleri 60 yıldır yaptıkları gibi, bu yıl da, hiçbir zorluktan yılmadan üretecekler ve paylaşacaklar. Yeni sezonun ilk ürünü olan “61. Sezon Açılış Kitabı “Birlikte” çıktı.

Bu sezon salgın nedeniyle sezon açılışımızı ne yazık ki lokalimizde yapamadık. Yönetim Kurulu olarak, 61. sezon açılışımızı, bir fotoğraf albümü yayınlayarak, İFSAK tarihi için kalıcı bir esere dönüştürmeye karar verdik.  Amacımız; İFSAK’ın her zorlu koşul altında üretebilen, ürettiğini paylaşabilen bir dernek olduğunu bir kez daha göstermek ve hatırlatmaktı.

Bu önemli amaç için yaptığımız çağrıya cevap veren üyelerimizin desteğiyle yayına hazırladığımız “61. Sezon Açılış Kitabı’nın adına “Birlikte”  dedik. Çünkü biliyoruz ki, İFSAK’ı ancak “birlikte” hareket ederek nice 61 yıllara taşıyabiliriz.

İFSAK’ı gelecek günlere daha güçlü olarak taşıyabilmenin ilk şartı birlikte üretmek ve paylaşmaktır. Günün maddi ve manevi koşulları nasıl olursa olsun, İFSAK Ailesi’nin üyeleri hiçbir bahaneye sığınmadan, daha farklı, daha etkili ve hep daha çok üretmelidir. Üretmek de tek başına yetmez, her imkânı zorlayarak paylaşmalıdır. Ancak birlikte üreterek, birlikte paylaşarak ve yan yana durarak derneğimizi gelecek günlere hazırlayabiliriz.

Sınırlı sayıda basılan “Birlikte” fotoğraf albümünü, İFSAK’tan temin edebilirsiniz.

İFSAK 61. Sezon Açılış Kitabı “Birlikte”

Editörler: Altan Bal, Özhan Özde
Tasarım: Fenni Özalp
252 Sayfa, Karton Kapak.
242 Fotoğraf

“Birlikte” fotoğraf kitabına destek veren üyelerimize teşekkür ederiz:

Mehmet Alper Ağca, Ebru Akalın, Remziye Akçay, Gürkan Akıncı, Işın Akpınar, İsmail Gültekin Alkurt, Müjgan Alkurt, Rutkay Alpay, Mehmet Yüksel Altun, Münevver Antczak, Nuray Aparı, Ayşe Bağdemir Arıkan, Zuhal Ateş, Serhat Ateş, Zülfü Aydın, Ayhan Aydın, Şerife Aydınlı, Altan Bal, Esra Korur Bal, Fatih Balkan, Ali Balkı, Feyza Berker, Özlem Gün Bingöl, Yusuf Biton, Cemal Bulut, Emine Bulut, Engin Bulut, Mehmet Kadri Bulut Oğuz Büktel, İhsan Tolga Büyükada, Emre Cengizoğlu, Zehra Arslan Ceylan, Hakkı Ceylan, Erhan Coral, Ferhan Coşkun, Ahmet Çakır, Zeliha Çengerme, Sevil Çetin, Tolga Çınar, Dayk Danzig, Aslıhan Demiral, Mehmet Naci Demirkol, Hakan Dilman, Serhat Dizdaroğlu, Alper Tunga Doğan, Erhan Dokuman, Serkan Düzalan, Kamil Murat Ekşioğlu, Mehpare Mehtap Canver Ercan, Serdar Ercan, Zeynep Erdoğan, Ceyda Eskin, Agop Ezgilioğlu, Bülent Fırtına, İbrahim Genç, Mustafa Yıldırım Gençoğlu, İbrahim Göksungur, Hakan Gönüllü, Özge Gülsoy, Tülay Günay, Ayşe Nihal Güres, İsmail Yener, Gürgün Zeynep Hüsman, Elif İdemen, Çağrı İşbilir,  Çiğdem Kadakoğlu, Nursen Bilgin Kadayıfçıoğlu, Hayrettin Kağnıcı, Henri Kandiyoti, Mustafa Ufuk Karhan, Kumral Kepkep, Berna Kuleli, Levent Küey, Mevlüt Maşalacı, İsmail Sadık Oğuz, Emine Hülya Onuş, Serpil Orhan Nil Gürpınar Öner, Hüseyin Öner Fenni Özalp, Erdal Özçelik, Hatice Ezgi Özçelik , Özhan Özde, F. Uğur Özdoğan, Alev Mehmet Özgül, Nuray Özgülnar, Müge Yemişci Özkan, Şahin Özkök, Aylin Öztürk, Sibel Öztürk, Özden Öztürk, Alkan Öztürk, Ayşe Hülya Öztürk, Rasim Rasimoğlu, Nurhayat Sadıçoğlu, Tülin Safi, Saadettin Salman Neslihan Sami, Özlem Sarıkaya, Bahar Sayıner Mustafa Sevdim, Filiz Sirgün, Tania Sisa, Ramiz Şahin, İbrahim Yaşa Şen, Burak Şenbak, Yusuf Tatlıtürk, Ufuk Teksoy, Cem Toprak , Betül Toygar, Zerrin Tuncer, Hayrettin Tunç, Mürivet Turan, Oya Uğurlu, Birsen Uzun, Ahmet Ülger, Ayten Ünal, İsmail Vatansever, Cemal Gürsel Yamalıoğlu, Yavuz Yaman, Hakan Yaman, Hamza Yıldız, İpek Yıldız, Celâl Yılmaz, Emel Arısan Yöney, Mete Yurdaün, Mehmet Ali Yükselen

Kitaptan fotoğraflar