Obsesyon Portre Proje Geliştirme Atölyesi Fotoğraf Sergisi

Obsesyon
Portre Proje Geliştirme Atölyesi
Fotoğraf Sergisi Açılışı

21 Aralık 2019 Cumartesi, saat 16:00 İFSAK Galeri

Bir portre proje geliştirme atölyesi olan Obsesyon projesinin 33 katılımcısı, danışmanları Burak Şenbak ve danışman yardımcısı Gizem Savaş Altuğ ile birlikte yaklaşık bir yıllık çalışmalarının sonuçlarını fotoğraf severlerle İFSAK çatısı altında paylaşacak.

Her katılımcının kendi belirlediği portre konusunu 7 adet seri fotoğraf ile izleyiciye aktaracağı fotoğraf sergisinin açılışı 21 Aralık tarihinde saat 16:00’da düzenlenecek kokteyl ile gerçekleşecek. Tamamı kurgu fotoğraflardan oluşan fotoğraf sergimize katılımlarınızı bekleriz.

Proje Katılımcıları;
Alkan Öztürk, Alper Tunga Doğan, Ayfer Candemir, Ayşegül Gözne, Barkan Tekdoğan, Bülent Fırtına, Emre Cengizoğlu, Fethiye Gül Aytekin, Gizem Savaş Altuğ, Güngör Pehlivan, Hakan Yaman, Haluk Aydemir, Hatice Çevik, İpek Yıldız, Kerem Ocak, Marina Bulduk, Mehtap Bark Tüfekçiler, Melike Mert, Murat Şahin, Mustafa Öz, Mürivet Turan, Neşe Karaca, Nursen Gürlü, Osman Dursun, Özden Öztürk, Pınar Şener Köse, Selma Baltacı, Selma Topaç, Sevil Çetin, Şerife Aydınlı, Tülin Safi, Tuncay Aksoy, Vanda Şalom.