Işığın İzinde – 248 ve 249. Dönem Temel Fotoğraf Semineri Proje Grubu

İFSAK Galeride Yeni Sergi Açılışı!

İFSAK Galerilerinde Sergiler Açılmaya Devam Ediyor!

İFSAK, “Birlikte” ürettiği çalışmaları izleyicileriyle yeni bir sergi ile buluşturuyor. İFSAK Lokal ’de, İFSAK 248 ve 249. Dönem Temel Fotoğraf Semineri Proje Grubu’nun “Işığın İzinde” sergisi açılıyor. 20 kişinin katılımı ile gerçekleşecek sergi 11 – 30 Mart 2023 tarihleri arasında ziyaret edebilir.

Işığın İzinde;

“Amatörler ekipmanı, profesyoneller zamanı, ustalar ışığı düşünür.” der Hollandalı fotoğrafçı Vernon Trent.

Bizler de bir yıllık proje sürecimizde, hep birlikte “Işığın İzinde” koştuk. Tıpkı fotoğraf kelimesinin kökenindeki; Yunanca “Fotos” yani “Işık” yardımı ile izler bırakmak istedik hayata.

Bizim için çok kıymetli olan çalışmalarımızı, sergimiz ve proje kitabımız ile taçlandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Işığın izlerini bir de bizim gözümüzden görmek için İFSAK Lokal ’de görüşmek üzere.

Danışman; Ramiz Şahin.
Danışman Yardımcısı; Tolga Çınar.
Sergide Yer Alan Fotoğrafçılar; Abidin Kaplan, Abidin Tatlıpınar, Aynur Engin, Ayşe Eraslan, Betül Danacıoğlu, Canan Akın, Dilek Serap Şensoy, Ergun Temizkaya, Gözde Gürler Aksoy, H. Hilal Doğan, İlker Gökçen, Kıymet Dülger, Koray Bozkurt, M. Alp Turgay, Müesser Polat, Özlem Bay, Özlem Öğüt Yazıcıoğlu, Serpil Akça, Yeşim Turgay, Z. Filiz Turhan

Afiş tasarım: Sara Arslan

Video tasarım: Bartu Akın, @bartuakin