İFSAK – İSTANBUL ŞEHİRİÇİ ÜCRETSİZ FOTOĞRAF ÇEKİM GEZİSİ


7 Nisan 2019 Pazar

İstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği hakkında bilgi sahibi olmak, İstanbul’da fotoğraf çekmek, güncel fotoğrafçılık teknikleri ve uygulamaları ile ilgili sohbet etmek isterseniz;
İFSAK 60.Yıl etkinlikleri kapsamında, ücretsiz olarak düzenlediğimiz gezimize bekleriz.
Kadırga’ya gidiyoruz…
Buluşma yerimiz Karaköy İskele / saat 10:00

Karaköy İskelesi’nde buluşup Galata Köprüsü’nü geçiyoruz. Eminönü meydandan sonra sırasıyla Hünkar Mahfili, Sirkeci Büyük Postane, tramvay yolundan Gülhane’ye doğru yürüyüp ilk molayı Cafer Ağa Medresesinde veriyoruz. Sonrasında Soğukçeşme sokağından Topkapı Sarayının önüne gelip buradan Cankurtaran’a doğru devam ediyoruz. Cankurtaran’dan sonra Kadırga’ya ulaşıp burada öğle yemeği ve sonrasında çay molası vereceğiz. Ara sokaklardan yukarıya doğru çıkıp Nur-u Osmaniye Camii’nin içinden geçerek Kapalı Çarşı’nın alt kısmına ulaşacağız. Mahmutpaşa’dan aşağıya doğru tekrar Eminönü meydana çıkacağız. Galata Köprüsünü geçerek gezimizi Karaköy’de tamamlamış olacağız.
İFSAK Gezi Birimi tarafından organize edilen gezimizin, fotoğraf danışmanlığını Hakan Yaşar üstleniyor.

Kesin Katılım
Geziye katılmak isteyen misafirlerimiz kesin kayıtlarını 05 Nisan Cuma günü saat 19:00‘a kadar İFSAK sekretaryasına, “ Gezi Kayıt Formu ”nu göndererek ya da sekretaryada doldurarak yaptırabilirler.

“Gezi Kayıt Formu” na, https://www.ifsak.org.tr web sitemizden ulaşabilir veya iletisim@ifsak.org.tre-posta adresine e-posta göndererek talep edebilirsiniz.

Gezi kaydı ile ilgili soru sormak isterseniz sekretarya telefonumuz 0212 292 42 01
Bu gezimizde katılım kontenjanımız 25 olacaktır.
Gezimiz, fotoğrafçılığa yeni başlayan fotoğraf gönüllüleri ve ülkemizin fotoğraf hayatında 60.yılını kutlayan İFSAK’ı tanımak isteyen fotoğraf amatörleri için düzenlenmektedir. 


İFSAK – İstiklal Cad. Ayhan Işık Sok. No:32/2 34433 Beyoğlu / İstanbul