İFSAK Çevrim İçi Söyleşi -Fotoğraf Dernekleri Anlatıyor! ENFOD

Fotoğraf Dernekleri Anlatıyor!

Çiçeği burnunda etkinlik serimiz tüm hızıyla devam ediyor. Bu hafta konuğumuz Engelsiz Fotoğraf Derneği (ENFOD) Dernek Başkanı Mebrur Hatunoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Cevdet Ünlüer.

Pazar günü tüm gün, İFSAK sosyal medya hesaplarından Engelsiz Fotoğraf Derneği (ENFOD) üyelerinin eğitim verdiği özel çocukların birbirinden etkili fotoğraflarını seyredeceğiz. Akşam 21.00’de kendi ağızlarından Engelsiz Fotoğraf Derneğini tanıyacağız, çalışmaları hakkında bilgi alacağız. 3 Mayıs Pazar, saat 21.00’de Youtube İFSAKTV kanalına bekliyoruz.

https://youtu.be/n66lfITy_Ek

İFSAK yeni bir etkinlik serisi başlatıyor. Yıllarca ülkemizin her köşesinde fotoğraf kültürünü yaymak için çabalayan, etkinlikler yapan, üreten, paylaşan fotoğraf derneklerinin daha çok fotoğraf meraklısına ulaşması için İFSAK aracı oluyor. Her pazar İFSAK sosyal medya hesaplarından, konuk dernek üyelerinin fotoğraflarını yayınlayıp, akşam da dernek Yönetim Kurulu Başkanı ve üyeleriyle canlı yayında sohbet ediyoruz.

Siz de derneğinizi anlatmak, dernek üyeleriniz fotoğraflarını daha çok sanat meraklısına ulaştırmak istiyorsanız bize ulaşın. Davetimiz Türkiye’nin her yerinden dernekler için geçerlidir.

Beraber Üretelim Beraber Paylaşalım