İFSAK 63. Sezon Açılışı / 08-09 Ekim 2022

İFSAK Ailesi ve Değerli Dostlar

Üyelerimizin katkı ve destekleriyle derneğimizin 63. sezonunu açıyoruz.

Bu güne özel, söylenecek o kadar çok cümle var ki. Belki de tam iki sene önce Gültekin Alkurt’un yaptığı bir paylaşıma göz atmamızda fayda var.

“İFSAK Üyeleri, Fahri Üyeleri ve Onur Üyelerini ilgilendirir.

Bu yıl malumunuz bir araya gelip, böyle bir fotoğraf veremeyeceğiz. Ve sezon açılışımızı üyelerimizin fotoğraflarıyla süslediğimiz bir etkinlik de yapamayacağız. Bu yıl kalplerimiz dernek galerimizde birleşemese de bir kitabın sıcaklığında sonsuza kadar bir arada olacak.

İFSAK 61. Sezon açılışı kitabında ben de fotoğrafımla yer alacağım. Acı da olsa geçirdiğimiz bu yılı unutulmaz kılacak kitaba katılmak için 5 Ekim Pazartesi günü mesai bitimine kadar vaktiniz var.”

İşte tam da bu duygularla geride bıraktık iki senemizi, ama şimdi bu büyük ailenin buluşma zamanıdır.

8 Ekim 2022 Cumartesi günü ikinci evimiz İFSAK’da bir araya gelerek geçen iki yılın acısını çıkarıyoruz. İki gün sürecek, festival tadındaki sezon açılışının her anında tekrar hep birlikte olmanın mutluluğunu paylaşacağız. Tüm üyelerimizi ve İFSAK dostlarını bekliyoruz.

Sezon Açılış Sergisine rekor bir katılım sağlayan, çağrımıza cevap ve destek veren tüm üyelerimize bir kez daha çok teşekkür ederiz.

İFSAK Ailesi olarak birlik ve beraberliğin önemini asla unutmadan, demokratik, eleştiriye açık, şeffaf, katılımcı bir anlayışla ilerlemeye devam ediyoruz.

Bir kez daha “Beraber üretelim, beraber paylaşalım, beraber yönetelim”