İFSAK 60. Yıl Sezon Açılış Sergisi

İFSAK Ailesinin Değerli Üyeleri;

Yönetim Kurulu üyeleri olarak, Derneğimizin 60.yılını da kutlayacağımız yeni sezona heyecan ve keyifle hazırlanıyoruz. Özellikle yeni dönem de sizlere peş peşe güzel haberler verecek olmamız bizi ayrı mutlu ediyor.
Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıl sezon açılışını, yaptığımız açık çağrı ile siz üyelerimizin fotoğraflarından oluşan karma bir sergi ile yaptık. İFSAK üyelerinin dayanışmasının, derneğine sahip çıkmasının çok güzel bir örneğini yaşadığımız bu açılış sergisi büyük ilgi gördü ve İFSAK dışında birçok yerden davet aldı.

Bu sene 60.sezon açılışımızı 7 Eylül 2019 Cumartesi günü hep birlikte yapacağız.

İFSAK’ın içinde bulunduğu maddi koşullar maalesef henüz istenilen düzeye gelemedi. Bu nedenle bu yıl da Sezon Açılış Sergimizi daha çok katılım ve daha büyük bir coşku ile İFSAK’ın 60. Yılı’na yakışır bir şekilde yapmayı planlıyoruz. Her zaman yanımızda olan siz değerli üyelerimizin desteğini bekliyoruz. İFSAK Ailesi’nin tüm üyelerinin çağrımıza olumlu cevap vereceklerine eminiz.

Bu yıl da geçtiğimiz yıl olduğu gibi üyelerimiz, minimum 250 lira (üst limit serbest) bağış karşılığında bir fotoğrafları ile bu sergiye katılabilecekler. Baskıları İFSAK tarafından yaptırılacak olan fotoğrafınızın dijital kopyasını ve bağışınızı sekretaryaya elden teslim edebileceğiniz gibi aşağıdaki hesaba havale yapıp fotoğrafınızı e-posta yoluyla gönderebilirsiniz.
Haydi İFSAK, 60. Yıl Sezon Açılış Sergisi’nde hep birlikte olalım!

Beraber Üretelim, Beraber Paylaşalım, Beraber Yönetelim!


Son katılım: 6 Eylül 2019 Cuma