İFSAK 59. Sezon Açılışı Fotoğraf Sergisi

Üyelerimiz’e Açık Çağrı !

Bu yıl ‘Sezon Açılışımız’ı  üyelerimizin fotoğraflarından oluşan bir sergi ile yapmak dileğindeyiz. 
Her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacımızın olduğu bu günlerde sezon açılışımızı  büyük bir coşkuyla yapabilmek için desteğinize ihtiyacımız var.

Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik durum ve derneğimizin gelir kaynaklarının azalması nedeniyle zorunlu giderlerimizi karşılamada zorlandığımız bu günleri üyelerimizin desteği ile aşacağımıza inanıyoruz. 

Bu nedenle, ‘Sezon Açılış Sergimiz’i her üyemizden bir fotoğraf alarak ve mümkün olduğunca çok üyemizin katılımını sağlayarak bir dayanışmaya dönüştürmek arzusundayız. 

Sergi ve fotoğrafların basımı karşılığı olarak üyelerimiz en az 250 TL bağışta bulunacaklardır (Üst limit serbest.) . Sergilenmesini istedikleri üç fotoğrafı (Bir tanesi sergilenmek üzere…) ve bağış dekontunu 22 Eylül 2018 Cumartesi günü akşamına kadar derneğimize elden veya e-posta (iletisim@ifsak.org.tr) yoluyla ulaştırmaları gerekmektedir. Fotoğraf konusu ve tekniği serbestir.

Bağışı elden nakit veya kredi kartıyla dernek sekreteryasına yapabileceğiniz gibi İFSAK banka hesabına ‘sergi içindir’ açıklamasıyla havalede yapabilirsiniz. 

Bu çoşkuya katılmanızı, dostlarınızı da dahil etmenizi ve 29 Eylül’de Sezon Açılış Sergimiz’de birlikte olmayı diliyoruz.

İFSAK Yönetim Kurulu

Hesap Adı: İFSAK İST.FOTOĞRAF VE SİNEMA AMATÖRLERİ DERNEĞİ
Banka: İş Bankası
IBAN: TR22 0006 4000 0011 0111 8719 44