İFSAK 55. Olağan Genel Kurulu Sonuçları

İFSAK Ailesinin Değerli Üyeleri;

55. Olağan Genel Kurulumuz 29.01.2023 tarihinde, üyelerimizin katılımıyla, içinde bulunduğumuz olağanüstü şartlar içerisinde ve gerekli tüm tedbirlere uygun olarak İFSAK’a yakışır şekilde gerçekleşti.

Genel Kurulumuz, tüm İFSAK Genel Kurulları gibi derneğimize hep birlikte sahip çıktığımız önemli bir aile buluşması oldu.

Göreve başlayan Yönetim Kurulu olarak, daha önce defalarca dile getirdiğimiz üzere İFSAK’ı gelecek günlere daha güçlü olarak taşıyabilmenin ilk şartının birlikte üretmek ve paylaşmak olduğuna gönülden inanıyoruz. Dün olduğu gibi bugün ve yarın da şeffaf, eleştiriye açık, tartışma kültürüne sahip çıkan bir anlayışla, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceğiz.

Öncelikle yeni projeler üreterek, paylaşarak, en önemlisi de yan yana durarak İFSAK’ı geleceğe taşıma görevi üyelerimizindir. Üyelerimiz altmış iki yıldır bu görevi kusursuz yaptılar, kusursuz yapmaya devam edeceklerine de eminiz.

Bu vesileyle şimdiye kadar görev yapan tüm Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür eder, minnetlerimizi sunarız.

30.01.2023 tarihli Yönetim Kurulu toplantısında görev dağılımı için seçim yapıldı. Buna göre Yönetim Kurulu içindeki görev dağılımı ve Birim Koordinatörleri listesiyle birlikte seçilen Denetleme ve Disiplin Kurullarının listesini bilgilerinize sunuyoruz.

“Her zaman birlikte üretelim, birlikte paylaşalım, birlikte yönetelim.”

Saygılarımızla,

İFSAK Yönetim Kurulu Adına
Dayk Danzig

Yönetim Kurulu
Birim Koordinatörleri
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu