Etkinlik programı…

SERGİLER
2-14 Kasım / Kutup Dalgakiran
Ranza
Taksim Sanat Üst Salon, Saat: 15.00
2-14 Kasım / C.Murat Özcan
Çöplükte Yaşam
Taksim Sanat, Alt Salon, Saat: 15.00
2-21 Kasım / Antoine d’Agata
Ulysse’s Eyes / Ulysse’in Gözleri
Bilgi Üniversitesi Galeri 111, Saat: 13.00
4-17 Kasım / Gülbin Özdamar
Mahpusun Yüzleri
Dünya Kitabevi, Saat: 19.00
6-19 Kasım / Aytunç Akad
Dalyancılar
Fotoğrafevi, Saat: 19.00
7-20 Kasım / Haluk Uygur Atölyesi
Öteki Yakadan Selam Var
Fotograf Vakfı Girişimi, Saat: 19.00
8-22 Kasım / Anısına
Baha Gelenbevi Sergisi
İFSAK Sergi Salonu, Saat: 19.00
9-22 Kasım / İFSAK Üyeleri
Zincirleme
İTÜ Taşkışla, Saat: 13.00
10-30 Kasım / Stratos Kalafatis
The Other / Öteki
Basın Müzesi D-E Salonları, Saat: 15.00
10-30 Kasım / Stefan Lindberg
America / Amerika
Basın Müzesi B-C Salonları, Saat: 15.00
11-30 Kasım / Joachim Ladefoged
Albanians / Arnavutlar
Ziraat Bankası Galerisi, Saat: 18.00
13-30 Kasım / Nordens Fotoskola
Proje: İstanbul
Bir Kültür Merkezi Galerisi, Saat: 19.00
16-30 Kasım/ Magnus Naideman
Circus/Sirk
Taksim Sanat Üst Salon, Saat: 13.00
16-30 Kasım / Wilco van Herpen
Other Women/Öteki Kadınlar
Taksim Sanat Alt Salon, Saat: 13.00
17-30 Kasım / İFSAK Üyeleri
Öteki Karma Sergi
Tarık Zafer Tunaya Sergi Salonu, Saat : 15.00
18-30 Kasım / İZ Grubu
Öteki Sergisi
Dünya Kitabevi, Saat : 19.00
20 Kasım-13 Aralık / World Press Photo
Young People at Risk/Risk Altındaki Gençler
Fotoğrafevi, Saat : 19.00
21 Kasım-5 Aralık / Kazım Sahbudak
Kale’nin Çocukları Sergisi
Fotoğraf Vakfı Girişimi, Saat: 19.00
24 Kasım / Karma
7. Fotoğrafınla Gel Sergisi
İTÜ Taşkışla 102 No’lu Salon, Saat: 14.00

GÖSTERİLER
12 Kasım / Selim Güneş/Levent Karaoğlu
John Lennon Dia Gösterisi
Aksanat, Saat: 18.30 ve 19.30
19 Kasım / Wilco van Herpen
Herkes Bir Röntgencidir Dia Gösterisi
Aksanat, Saat: 18.30 ve 19.30
26 Kasım / 7.Dia Gösterisi Yarışması Sonuçları Gösterimi
Aksanat, Saat: 19.00
30 Kasım / Bünyad Dinç
Dia Gösterisi
Turkcell Plaza, Saat: 15.00 ve 16.00

SÖYLEŞİ – KONFERANSLAR
05 Kasım / Antoine d’Agata Söyleşisi
Aksanat, Saat: 19.00
08 Kasım / Baha Gelenbevi Söyleşisi
İFSAK, Saat: 20.00
14 Kasım / Stefan Lindberg, Konferans
Bir Kültür Merkezi Galerisi, Saat: 19.00
16 Kasım / Joachim Ladefoged, Fotojurnalizm
Turkcell Plaza, Saat: 15.00

PANEL – AÇIKOTURUM
09 Kasım / Öteki
Turkcell Plaza, Saat: 15.00-18.00
23 Kasım / Fotoğraf Üretiminde Sektör Yönetimi
Turkcell Plaza, Saat: 15.00-18.00

ATÖLYE ÇALIŞMALARI
09-13 Kasım / Gör-Çek
Ömer Orhun / İFSAK
15-20 Kasım / Karanlık Oda Baskı Teknikleri
Halil Koyutürk / İFSAK
22-30 Kasım / Sayısal Görüntü İşleme
Magnus Naideman / Sony

7. DİA GÖSTERİSİ YARIŞMASI
06 Ekim / Son Başvuru Tarihi
09 Kasım / 7. Dia Gösterisi Yarışma Jürisi Toplantısı – İFSAK, Saat: 11.00

12. FOTOMARATON
15 Kasım / Fotomaraton Film Teslimi ve Konu Bildirimi
16 -17 Kasım / Fotomaraton
20 Kasım / Fotomaraton Jürisi Toplantısı – İFSAK, Saat: 19.00
23 Kasım – 13 Aralık / Fotomaraton Sergisi – İFSAK Sergi Salonu, Saat: 14.00