Fotoğraf Gösterileri – Salim Okumuş

Fotoğraf Gösterileri – Salim Okumuş

Hey Gidi Karadeniz
Samistal Yaylası

İFSAK (İstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği) 60. Yılını, tüm yıla yaydığı sergilerle, söyleşilerle, fotoğraf ve film gösterileriyle kutlamaya ara vermeden devam ediyor.

Fahri üyelerimizden Salim Okumuş’un “Hey Gidi Karadeniz” ve “Samistal Yaylası” isimli fotoğraf gösterileri ile 29 Kasım akşamı bizlerle olacak.

29 Kasım 2019, Cuma, 19:30
Nurettin Erkılıç Gösteri Salonu

SANATSAL ÖZGEÇMİŞİM ve ETKİNLİKLERİM
Müzik ve Fotoğraf sanatları ile ilgilenmekteyim.
Müzik sanatıyla 1975-1976 yıllarında Türk Folklor Kurumu vasıtasıyla tanışmıştım.
Türk halk müziği repertuvar çalışmaları,derslerini Sn.Arif Sağ,Mustafa Hisarlı,Ömer Şan ve Mehmet Özbek hocalarımızdan almıştık. 2007 ve 2008 yılında İSMEK H.Paşa Müzik ihtisas merkezi Şan bölümü hocamız İlknur Yurtman’dan şan dersler almış ve yıl sonlarında,kültür merkezlerinde kurumumuzu solist olarak temsil etmiştim.

Fotoğrafa 1973 yılında başlamış, 1976 ve 1977 de aldığım ödüllerden sonra derneğim İFSAK ‘a üye olmuştum.İlerdeki yıllarda da ödüllerim oldu ve çalışmalarım ulusal ve uluslararası yarışmalarda sergilendi. 1977 de başladığım derneğim İFSAK’ın 1986 yılına dek bütün kurularlında görev aldım. 2012 yılında,35 yıllık üyeliğim onursala çevrildi.
Hayat dergisinde röpörtajım,Gösteri,Atlas,DoğaKaradeniz gibi dergilerinde vs. yazılarım ve fotograflarım, kimi kitaplarda salt fotoğraflarım yayımlandı.Albüm kapağı ve takvim çalışmam oldu. İstanbul ve yurt genelinde saydam (dia pozitif) gösterilerim oldu ve olmakta.

Fotoğraf çekiyor ve yapıyorum.,Müzik klipleri ve albüm çalışmalarımı da sürdürmekteyim.
Youtube,İnstagram,Smule,Facebook,Soundcloud,Reverbnation linklerinde çalışmalarımı izleyebilirsiniz.