Fotoğraf Dernekleri Anlatıyor! -DEFSAD

İFSAK’ın en yeni etkinlik serisi 3. Canlı yayınıyla evlerinize konuk oluyor. Bu hafta konuğumuz Denizli Fotoğraf Sanatı Derneği (DEFSAD) Dernek Başkanı Emel Güley ve Yönetim Kurulu Üyesi Ali Güven.

Pazar günü tüm gün, İFSAK sosyal medya hesaplarından Denizli Fotoğraf Sanatı Derneği (DEFSAD)) üyelerinin birbirinden etkili fotoğraflarını seyredeceğiz. Akşam 21.00’de, moderatörümüz, Ebru Akalın soruları eşliğinde, kendi ağızlarından DEFSAD’ı dinleyeceğiz, çalışmalar hakkında bilgi alacağız. 10 Mayıs Pazar, saat 21.00’de Youtube İFSAKTV kanalına bekliyoruz.

Yıllarca ülkemizin her köşesinde fotoğraf kültürünü yaymak için çabalayan, etkinlikler yapan, üreten, paylaşan fotoğraf derneklerinin daha çok fotoğraf meraklısına ulaşması için İFSAK aracı oluyor. Her pazar İFSAK sosyal medya hesaplarından, konuk dernek üyelerinin fotoğraflarını yayınlayıp, akşam da dernek Yönetim Kurulu Başkanı ve üyeleriyle canlı yayında sohbet ediyoruz.

Siz de derneğinizi anlatmak, dernek üyeleriniz fotoğraflarını daha çok sanat meraklısına ulaştırmak istiyorsanız bize ulaşın. Davetimiz Türkiye’nin her yerinden dernekler için geçerlidir.

Beraber Üretelim Beraber Paylaşalım