ENFOD – Engelsiz Fotoğraf Derneği Sosyal Sorumluluk Projesi

İFSAK ve ENFOD el ele engelleri kaldırıyor.

Sanatın birleştirici ve iyileştirici gücü ile engelli çocuklarımızın önündeki bir engeli daha kaldırıyoruz.

Fotoğraf, engelli çocuklarımızın sosyal hayata katılımında, yaşama bağlanmasında, yaşama farklı bir gözle bakabilmesinde en önemli araçtır.

Bu anlamda çalışmalarının temelini ‘’engelli ve engelsiz bireylerin fotoğraf üzerinden toplumsal duyarlılıkları artırmak, yaşamın stresinden uzaklaştırmak ve sosyalleşmesini sağlamak ‘’ olarak belirlemiş olan    ENFOD – Engelsiz Fotoğraf Derneği ile yeni bir sosyal sorumluluk projesini başlatıyoruz.

ENFOD’un engelli çocuklarla yaptıkları fotoğraf çalışmaları çocukların fotoğrafla sosyal hayata katılmasında çok önemli bir katkı sağlamaktadır. Bu çalışmalarda çocuklarımızın kullanabilmeleri için kendilerine hediye edilecek kompakt fotoğraf makinelerine ihtiyaç duymaktayız.

Siz değerli üyelerimizin, dostlarımızın desteği ile çocuklarımıza çok önemli bir katkı sağlayacağız.

Engelli çocuklarımıza fotoğraf çalışmalarında kullanılmak üzere dijital kompakt makine bağışı ya da makine alımına destek olmak üzere maddi katkı yapmayı dileyenler aşağıdaki hesap numarasını kullanabilirler ve bizimle irtibata geçebilirler.

Bağışlar için son gün 15 Şubat 2022 Salı günüdür.

ENFOD 29 Ocak 2022 tarihinde Engelli Çocuklar Karma Fotoğraf Sergisi ile derneğimize konuk olacak ve yaptığınız makine bağışları ve toplanan maddi bağışlarla satın alınan tüm kompakt fotoğraf makineleri sergi bitiminde ENFOD Yönetim Kuruluna teslim edilecektir. 

Gelin bu kez de birlikte engelleri kaldıralım.

İFSAK Yönetim Kurulu

Banka Havalesi ile ödeme için

HESAP ADI : İFSAK İST.FOTOĞRAF VE SİNEMA AMATÖRLERİ DERNEĞİ
BANKA : İş Bankası
ŞUBE : İstanbul Galatasaray Şube
IBAN : TR22 0006 4000 0011 0111 8719 44

Açıklama: Engelli çocuklara makine yardımı

Çalışır haldeki fotoğraf makinesini elden veya kargo ile teslim edecek olanların aşağıdaki formu doldurmalarını rica ederiz. 

Fotoğraf Makinesi Teslim formu