Dünya Bizim Evimiz – Dijital Fotoğraf Sergisi

İFSAK Sergilerini Dijital Ortamda Açıyor!

İlklerin öncüsü olan İFSAK, dijital ortama taşıdığı sergileriyle, “birlikte” ürettiği çalışmaları izleyicileriyle buluşturmaya kaldığı yerden devam ediyor. Pandemi koşulları sebebiyle fiziki olarak gidemediğimiz İFSAK Salonları artık bir tık uzağımızda.

İFSAK Dijital Sergi Salonları, üçüncü sergisinde İFSAK “Çevre Sorunları” Projesi kapsamında 2020 yılında üretilen “Dünya Bizim Evimiz” sergisi ile devam ediyor.

Proje danışmanı Özlem Gün Bingöl;

BOZULAN DOĞAL HAYAT, TÜM CANLILARIN YAŞAMLARINI OLUMSUZ YÖNDE ETKİLEMEKTEDİR.

Projeye katılan arkadaşlarımızla toprak, su, hava, görüntü, ruhsal ve kültürel kirlilik başlıkları altında toplayabileceğimiz çevre sorunlarına dikkat çekmeyi amaçladık. Geleneksel ve deneysel fotoğraflarla çevre sorunlarına farkındalık yaratarak, çocuklarımıza daha iyi bir dünya bırakabilme arayışına katkıda bulunmayı hedefledik.

Katılımcı sayısı: 27

Fotoğraf sayısı: 36

Danışman yardımcısı Meryem Geçimli ve fotoğraflarıyla değer katan katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

26 Haziran 2021, saat 17:00’de İFSAK TV’deki canlı yayınla açılacak sergi https://www.ifsak.org.tr/category/etkinlikler/sergiler/ bağlantısından 9 Temmuz 2021 tarihine kadar izlenebilir.

Katılımcılar;

Arman Camgözoğlu, Aylin Öztürk, Berrin Aydın, Berrin Haznedar, Bülent Uzun, Emine İlkiz Ölmez, Fikriye Bulunmaz, Hakan Yaman, Hatice Karakan, Hayat Çaylı, Hülya Şamer, İlham Tibet, İrem Erdem, İsmi Durmuş, Kumral Kepkep, Meltem İnanç, Murat Şensu, Nihal Eken, Nurcan Aydınlı, Nurgül Yılmazkaya, Özlem Uçarkuş, Selma Topaç, Yasemin Atasoy, Yasemin Şen, Yener Gürgün, Yılmaz Şahin, Zafer Yüzbaşıoğlu. 

Canlı Yayın için tıklayınız  

Afiş Tasarım: Ece Ural, @eceuraldesign

Video Tasarım: Bartu Akın, @bartuakin