“Benim Şehrim Benim Ülkem” Selanik “Out of Focus” Fotoğraf Kulübü

İFSAK Çevrim İçi Etkinlikler Tüm Hızıyla Devam Ediyor!

İFSAK Uluslararası İlişkiler Birimi’nin organize ettiği, Selanik “Out of Focus” Fotoğraf Kulübü ’nün konuk olarak katılacağı, Fotoğraf Gösterisi ve Söyleşi Etkinliği 25 Mayıs 2021, Saat 21.00 ‘de İFSAK TV’de canlı yayında!

My City My Country”;

“Benim Şehrim Benim Ülkem” temalı fotoğrafların izleneceği söyleşide, Out Of Focus Fotoğraf Kulübü’nü ve üyelerini yakından tanıyacağız. Yunanca ve İngilizce dilinde yapılacak söyleşinin, etkinlik sırasında Türkçeye tercümesi yapılacaktır.

The Out of Focus Fotoğraf Kulübü, 2014 yazında, ortak tutkuları fotoğraf olan bir grup arkadaş tarafından kurulmuştur. Gelişen oluşum, 2020 yazından itibaren faaliyetlerine “Creative Photography Club Out of Focus” adı ile devam etmektedir. Profesyonel ve amatör fotoğrafçılardan oluşan kırk üyesi bulunan Kulüp, Selanik’in merkezi bir yeri olan, Mitropolitou Gennadiou Caddesi’nde, neoklasik bir binada bulunmaktadır. Aynı binada bir galeriye de sahiptir. Bu galeride düzenli olarak fotoğraf sergileri açmakta, fotoğraf üzerine sohbetler, çeşitli çalışmalar yapmakta, Selanik ve çevresine fotoğraf gezileri de düzenlenmektedir. Kulüp ile ilgili daha detaylı bilgiyi takip eden Facebook linkinden edinebilirsiniz. https://www.facebook.com/groups/OutOfFocus2014/?ref=share

Yayın Linki için tıklayınız      

Afiş Tasarım: Ece Ural @eceuraldesign