64.Geleneksel İFSAK Kuruluş Yemeği / 23 Aralık 2023

İFSAK Ailesi’nin Değerli Üyeleri;
İkinci evimiz, çatısı altında birlikte olmaktan büyük bir keyif aldığımız İFSAK’ın kuruluş yıldönümü, yani doğum günü geldi. Kendisini bu büyük ailenin bir parçası olarak gören herkesin bu özel günde bizlerle birlikte olmasını arzu ediyoruz.

Bu kapsamda 64. kuruluş yıldönümümüzü 23 Aralık 2023 Cumartesi akşamı saat 19.00’da Cemiyet Meyhanes’in de yapılacak geleneksel yemeğimiz ile kutlayacağız.

Gecede 10. – 20. ve 30. yılını tamamlayan üyelerimize teşekkür plaketleri, İFSAK Yılın başarılı fotoğrafçısı ödülü (2022-2023 Ayın Fotoğrafı Etkinliği Birincisi) , İFSAK Kültür ve Sanata Katkı Kurum Ödülü, Yılın Fotoğraf ve Sinema Ödülleri verilecektir.

Düzenlenecek çekilişte ustalardan imzalı fotoğraflar ve çeşitli hediyeler kazanma heyecanını ve daha da önemlisi büyük bir aile olarak her türlü koşula rağmen yine bir arada ve birlikte olmanın verdiği mutluluğu yaşayacağız.

Etkinliğe katılım davetiyeleri, 1200 TL bağış karşılığında sadece idari işlerimizden temin edilebilecektir.

(Kapıda satış yapılmayacak olup davetiye almak isteyen üyelerimiz ödemelerini aşağıdaki link üzerinden on-line yapabilirler. Rezerve edilen davetiyenizi kapıdan alabilirsiniz)

Tüm üyelerimizle birlikte keyifli bir gecede görüşmek üzere.

Saygılarımızla,
İFSAK Yönetim Kurulu

Cemiyet Meyhanesi
Asmalı Mescit

Nergis Sk. No:8, 34430 Beyoğlu

(Alkollü ve Alkolsüz içkiler limitlidir)