Üye Portfolyo Sayfası

Üye Portfolyo Sayfası

İFSAK Ailesinin Değerli Üyeleri;
1959 yılında kurulan ikinci evimiz İFSAK’ı gelecek günlere  güçlü ve etkili bir şekilde taşımak başta yönetim kurulları üyeleri  olmak üzere tüm üyelerimizin en önemli bir hedefidir. 

İFSAK’ı nice 60 yıllara taşayabilmek için her zaman etkili eserler üretmeli, çağa uygun iletişim olanaklarından yararlanarak  tüm sanat meraklılara ulaştırmalıyız Üyelerimizin çalışamlarını daha çok insana ulaştırmak tüm yönetim kurullarının ilk ve en önemli görevidir. Bu görevdeki başarı, İFSAK için hayati önem taşımaktadır. Tüm topluluklar gibi derneğimiz de ürettikleriyle varolacaktır. 

İFSAK’ın dışarıdan gözüken yüzü web sayfımız, yıllar önce tasarlanmış ve üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getirmiştir. Günümüzün ihtiyaçlarına cevap verebilecek, daha çarpıcı bir görselliğe sahip olacak, İFSAK’ı daha doğru yansıtabilecek bir web sayfası çalışmalarına yaklaşık 6 ay önce başladık. Kısıtlı bütçemizle,  üyelerimizden  sayın Aykut Hakkut’un değerli desteğiyle tüm hızıyla çalışmalarımız devam etmektedir.

Yeni web sitemizde, siz değerli üyelerimizin portfolyolarını, İFSAK üyelerine yakışır bir şekilde  yer vermek istiyoruz. Üye sayfası örnek tasarımını aşağıdaki linkten görebilirsiniz.  

Değerli fotoğraflarınızı İFSAK web sayfası altında, çağdaş bir tasarımla sergileyerek, İFSAK üyelerinin fotoğrafik becerilerini daha çok insana ulaştırmak böylece İFSAK’ın gücünü bir kez daha göstermek için çağrımıza kulak vereceğinize  inanıyoruz!

Beraber Üretelim, Beraber Paylaşalım, Beraber Yönetelim!

Portfolyo Sayfası Örneği
fotograf yollama şartları