Söyleşi – Farklı ülke derneklerini tanıyalım

İFSAK Çevrim İçi Etkinlikler Tüm Hızıyla Devam Ediyor!

İFSAK Uluslararası İlişkiler Birimi’nin organize ettiği, Kavala Fotoğraf Derneği ’nin konuk olarak katılacağı, “Farklı ülke derneklerini tanıyalım” temalı söyleşi etkinliği 07 Aralık 2021, Saat 21.00 ‘de İFSAK TV’de canlı yayında!

Canlı gerçekleşecek yayında, söyleşi dili İngilizce/Yunanca olacak ve Türkçe çeviri yapılacaktır. Kavala Fotoğraf Derneği ’ne sormak istediğiniz soruları 06 Aralık 2021 Pazartesi gününe kadar  bernakuleli@ifsak.org.tr adresine gönderebilirsiniz.

Kavala Fotoğraf Derneği;

1982 yılında Kavala ‘da bir grup amatör fotoğrafçı tarafından kurulan dernek bugüne kadar çalışmalarını sürdürerek birçok fotoğrafçıyı çatısı altında toplamıştır. Derneğin amacı fotoğrafı bir sanat dalı olarak ele alan seminerler, etkinlikler düzenlemektir. Yurtiçinden ve yurtdışından fotoğrafçılarla işbirliği yaparak fotoğraf dünyasına katkı sağlamaktadır. Derneğin Ağustos 2021’de ilk kez küçük bir festival gibi düzenlediği Fotoğraf Haftası Kavala ‘da gerçekleşen atölye çalışmaları, sergiler, gösteriler ve oda boyutunda iğne deliği kamera deneyimiyle oldukça ilgi çekmiştir. Festival Kültür ve Spor Bakanlığı’nın katkılarıyla gerçekleşmiştir.

Etkinlikte derneğin başkanı Soti Tyrologou ve başkan yardımcısı Ilias Koumoulidis’ le birlikte derneğin ilk üyelerinden Selanikli fotoğraf sanatçısı Stratos Kalafatisle birlikte diğer üye fotoğrafçılar konuk olacak.          

Yayın Linki için tıklayınız

Afiş Tasarım: Ece Ural @eceuraldesign