Sokak Hayattır 2 – Fotoğraf Sergisi

İFSAK Sergileri Dijital Ortamda devam ediyor! İlklerin öncüsü olan İFSAK, pandemi koşullarında dijital ortama taşıdığı sergileri, fiziki sergiler açıldıktan sonra da devam ettiriyor. “birlikte” ürettiği çalışmaları izleyicileriyle her ortamda buluşturuyor. İFSAK Dijital Sergi Salonlu, Sokak Fotoğrafçılığı Grubunun yaptığı çalışmalardan oluşan “Sokak Hayattır 2” ile sergilerine devam ediyor. 11 Eylül 2021, saat 17:30’da İFSAK TV’deki canlı yayınla açılacak sergi aşağıdaki bağlantıdan 24 Eylül 2021 tarihine kadar izlenebilir. https://artspaces.kunstmatrix.com/node/7756556

Danışman, Ufuk Akarı;

Sevgili Dostlar,

Seyircisiz futbol maçlarına benzeyen buruk bir heyecanla, İFSAK Sokak Grubunun 2. sanal sergisini sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Sokak Hayattır 2, Candid Sokak anlayışı ile fotoğraf üreten seçkin fotoğrafçıların 1 yıllık emeği ile oluşmuştur. Fotoğrafçı arkadaşlarımızla bu yolculuğun her aşamasında heyecan duyduğum bir çalışmada, danışman olmanın kıvancı ve gururunu taşıyorum. Tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum

Ayrıca pandemi koşullarına teslim olmadan, sosyal mesafeleri sanalda olsa azaltan, fotoğraf tutkumuzla yüreklerimize dokunma fırsatları sunan İFSAK yönetimine teşekkür ediyoruz.

Sergimizi gezen fotoğraf sevdalılarına, güzel günlerde yeni sergilerde eksilmeden buluşma hasret ve dileğiyle teşekkür ederiz.

Danışmanlığını Ufuk Akarı, danışman yardımcılıklarını Meral Güler ve Mustafa Sevdim ‘in yaptığı “Sokak Hayattır 2” sergisinin katılımcıları. Ahmet Kalafat, Alper Tunga Doğan, Birgül Koç, Bülent Demir, Bülent Fırtına, Cemal Bulut, Fatma Dal, Hakan Yaman, Hatice Ayaksız, Hatice Doğan, Mehmet Tuncer, Mustafa Sarısakal, Mürvet Kılıç, Necla Karaca, Nejat Karaca, Neslihan Güvendi, Neşe Karaaslan, Nilüfer Ozan, Özden Yağdıran, Selma Topaç, Sibel Razzon, Tunç Üner, Zafer Yüzbaşıoğlu, Zerrin Cantürk, Zerrin Tuncer, Zeynep Göksel, Züleyha Uğrak.

Canlı Yayın için tıklayınız    

Afiş Tasarım: Ece Ural, @eceuraldesign , Video Tasarım: Bartu Akın, @bartuakin