“Şehrin Tanıkları” Fotoğraf Gösterisi ve Kitap Tanıtımı

İFSAK Galeride Yeni Fotoğraf Gösterisi ve Kitap Tanıtımı!

İFSAK, “Birlikte” ürettiği çalışmaları yeni dönemde de izleyicileriyle buluşturuyor. İFSAK Şehrin Tanıkları Fotoğraf Atölyesi’nin “Şehrin Tanıkları” Fotoğraf Kitabı’nın tanıtımı ve fotoğraf gösterisi yapılacaktır.

Kitap Tanıtımı ve Gösteri ,6 Mayıs 2023, Saat 14.00 ‘da İFSAK Nurettin Erkılıç Salon’unda.

Şehrin Tanıkları,
Şehrin gelişimine, yenilenmesine, eskiyi korumasına ve yaşamın içindeki olaylara, oluşumlara, insanlara, tüm canlılara tanık olanlar fotoğrafçılardan başka birisi değildir. Otuz iki fotoğrafçı ile gördüklerimizi göstermek, paylaşmak ve şehrin yaşamını yansıtmak amacıyla bu yola çıktık. Tanık olarak çıktığımız yolun bir sonunun olmadığının bilinciyle kendimizi kentin büyüsüne bıraktık. Bu doğrultuda şehrin içinde olanı biteni, çeşitli toplantılar ve paylaşımlarla yaptığımız çalışmaları kitaplaştırarak geleceğe bir belge de bırakmanın sevincini yaşıyoruz. Şehrin Tanıkları olarak bizler kitabımızı tanıtırken bir de fotoğraf gösterisi sunacağız. 6 Mayıs 2023 Cumartesi günü bu paylaşmak için sizleri bekliyoruz.

Atölye Danışmanı : Serkan Turaç
Danışman Yardımcısı : Münevver Antczak
Katılımcılar: Ahmet Ülger, Alper Tunga Doğan, Aysun Bulca, Birsen Uzun, Defne Kaplan, Demet Tezcan Kaya, Didem Nuhoğlu Utar, Dilşad Aktaş Canatay, Emine Bulmuş, Faruk Konyalı, Gamze Doğru, Gamze Hoşgül, Hakan Mustafa Kural, Halime Tuncil, İbrahim Genç, İpek Yıldız, İrem Erdem, Kerem Ocak, Levent Küey, Meriç Uluşahin, Mustafa Öz, Nazanin Moshirzadeh Maayedi , Neslihan Sami, Nevzat Turgay Işıkgöz, Nilgün Admeş, Sedef Yazıcı Özgüle, Serhat Ali Korkmaz, Sultan Gülçin, Şükran Başmergen, Umut Peker, Yonca İnceoğlu, Zafer Uysal

Afiş tasarım: Sara Arslan