Mustafa Haktanır ile Senaryo ve Film Atölyesi

“Hayatımı yazsam film olur” mu diyorsunuz?         Olmaz!                                                                                                                      
Film olmasını gerçekten istiyorsanız; Senaryo nedir, nasıl yazılır, nasıl kurgulanır, yazdığınız senaryoyu filme çekmek için nasıl ekip kurulur, size ve diğer karakterlere oyuncular nasıl hayat verir, kurduğunuz hayaller kolektif bir çalışma sonucu nasıl film haline gelir… gelin konuşalım. 
Hayallerinizi film yapalım!

Senarist & Yönetmen Mustafa Haktanır, 1979 yılında Balıkesir’de doğdu. 2003 Yılında Uludağ Üniversitesi İ.İ.B.F.’den mezun oldu. 2005-2007 Yılları arasında İstanbul Türker İnanoğlu Vakfı Sinema Okulu’nda Senaryo ve Yönetmenlik eğitimi aldı. 2007-2014 yılları arasında aralarında “Kapalı Çarşı”, “Bir Bulut Olsam”, “Hayata Devam Ediyor”, “İşler Güçler”, “Böyle Bitmesin”, “Kanlı Postal”, “Ulak”, “Hile Yolu” gibi işlerin de bulunduğu birçok sinema filmi ve televizyon dizisinde yönetmen yardımcılığı yaptı. 
2014 yılında senaryosunu yazdığı “91.1” isimli sinema filminin yönetmenliğini ve yapımcılığını da kendi üstlenerek 2016 yılında tamamladı. Birçok yerli ve yabancı film festivalinde yarışan “91.1” çeşitli ödüller kazandı. 
2017 Yılında Yapımlab-Zeynep Atakan Yapımcılık Atölyesi’nde ‘Yapımcılık Eğitimi’ alan Mustafa Haktanır, bir yandan Kadıköy Belediyesinin açtığı Film ve Senaryo Atölyelerinde eğitmenlik çalışmalarını sürdürmekte, bir yandan da yeni film çalışmalarına devam etmektedir.

Başvuru İçin: İFSAK İdari İşler
                     Tel: 0 212 292 42 01/ iletisim@ifsak.org.tr
——————————————————————————————————————————

İFSAK SEMİNER VE ATÖLYELER BİRİMİ

MAYIS 2019   

Temel Fotoğraf Semineri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için;

Tel: 0212-292 42 01

E-Mail: iletisim@ifsak.org.tr

Web: https://www.ifsak.org.tr

Danışman hakkında.

Danışman Profili

Atölyemizin toplam ücreti  KDV Dahil 1000 TL. ( dernek üyelerine ve öğrencilere 800 TL.)dir.