Fotoğrafçılar İçin NFT / Nezihi Gözen

İFSAK Etkinlikleri Tüm Hızıyla Devam Ediyor!

Nezihi Gözen’in konuk olarak katılacağı ve “Fotoğrafçılar İçin NFT”  üzerine yapacağımız söyleşiye tüm üyelerimizi / fotoğraf severleri davet ediyoruz

Söyleşi, 24 Mart 2022, Saat 19.30 ‘da İFSAK Nurettin Erkılıç Salonunda.

 

Fotoğrafçılar için NFT;

2021 İşlem hacmi 40 milyar dolara çıkan NFT dünyasına adım at geleceğine yatırım yapma zamanın gelmedi mi? Kendi fotoğraf koleksiyonunu yaratarak satış platformlarında yayınlayıp sende gelir elde etmek istemez misin?

  • NFT Nedir?
  • Neden insanlar NFT için bu kadar çok para harcıyor?
  • Metavers ve WEB 3.0 da NFT nasıl satılır?
  • NFT için fotoğraf çekerek nasıl para kazanılır?

… ve çok daha fazla soruya bu etkinlikte cevap bulabileceksiniz.

Şimdi kendinize ve geleceğe yatırım yapma zamanı! NFT ve Metaverse dünyasındaki yeni ve kazançlı fırsatları geç olmadan keşfetmek istiyorsanız bu etkinlik tam da size göre.

 

Nezihi Gözen;

2009 Yılından bu yana kurucu ortağı olduğu merkezi Londra’da yer alan Artı Prodüksiyon firmasında fotoğraf, video çekim teknikleri, web sitesi tasarımı, sosyal medya yönetimi gibi çalışmalar yapmakta. 2017 yılından beri Fotoğraf Dergisinde teknoloji editörlüğü yapmakta. 10 senelik İFSAK üyesi ve belli dönemlerde eğitim biriminde görev aldı. Çeşitli üniversiteler başta olmak üzere farklı kurumlarda dijital içerik üretim teknikleri üzerine seminerler ve workshop’lar veriyor. Monster Notebook marka elçisi ve eğitmeni. Kendi sitesi nezihigozen.com başta olmak üzere İFSAK Blog ve farklı online platformlarda yazarlık yapıyor.

İFSAK “YALNIZLIK” Projesinde eğitmen yardımcılığı yaptı. İFSAK kapsamında HAYALE, BULANTİS, OKULUMA DOKUNMA proje, kitap ve sergilerinde fotoğrafları yer aldı. “HİNDİSTAN MASALASI” Fotoğraf sergisi kreatörlüğünü yaptı. İFSAK 55. Yıl kitabında fotoğrafları yer aldı.

İFSAK da farklı konular üzerine seminerlerini vermekte.

Afiş Tasarım: Ece Ural, @eceuraldesign