Değer Ver, Harekete Geç!

İFSAK Sergiler Açılmaya Devam Ediyor!

Engelsiz İFSAK Çalışma Grubu ve Değer Otizm Gençlik ve Spor Kulübü ‘nün işbirliğinde, on iki özel çocuğumuzun fotoğrafları ile katkıda bulunduğu “Değer Ver, Harekete Geç!” adlı sergi, 10 Aralık 2022  –14 Aralık 2022 tarihleri arasında, Değer Otizm Gençlik ve Spor Kulübü’nün, Çavuşoğlu Mah. Çoban Yıldızı Caddesi No:16 Kartal adresinde hafta içleri saat 16:00’ya kadar ziyaret edebilir..

Sergi açılışı; 10 Aralık 2022 Cumartesi günü saat 16:00 ‘da.

Değer Ver, Harekete Geç!;

Sanatın birleştirici gücüyle yola çıktık. ENFOD Engelsiz Fotoğraf Derneği’nin Ankara ve başka illerde yaşadığı deneyimler yol gösterdi bize, Engelsiz İFSAK çalışma grubumuzu kurduk. Değer Otizm Gençlik ve Spor Kulübü’nde yaklaşık beş aydır devam eden çalışmalarımız, çocuklarımızın gözlerinin bizim gözlerimize dokunmasıyla başladı. Boyunlarına fotoğraf makinalarını astık. Onlar izin verdiği kadar çalıştık. Şimdi gözlerimizdeki sevgi dolu bakışlarla onların çektikleri fotoğrafları sizlerle paylaşma zamanı. Çocuklarımızın çektiği fotoğraflardan oluşan sergimize hepinizi bekliyoruz.

Katılımcılar; Ali Osman Yeşil Yaprak, Alp Gökgöz, Azra Erol, Berat Yaman, Dila Gökırmak, Diyar Kentaç, Eymen Yaman, Gencer Gençağa, İshak Sanduvaç, Özkan Başaran, Serra Gökırmak, Utku Kuruca

Afiş tasarım: Sara Arslan