Etkinlik İptali – Değer Otizm Derneği’ni tanıyalım

Etkinlik İptali

Bugün yapılması planlanan “Değer OtizmDerneği’ni tanıyalım” söyleşisi katılımcı Hatice Şule Gökırmak’ın rahatsızlığı nedeniyle iptal edilmiştir. Kendisine acil şifalar dileriz.

İFSAK Etkinlikleri Tüm Hızıyla Devam Ediyor!

Konuk olarak, Hatice Şule Gökırmak’ ı ağırlayacağımız etkinlikte; Gökırmak bize Değer Otizm Derneği’ni tanıtımını yapacak ve otizm üzerine bir söyleşi gerçekleştirecek.

Söyleşi, 07 Ocak 2023, Saat 15.00 ‘da İFSAK ‘da.

Hatice Şule Gökırmak;

01 Haziran 1969 yılında Van’da doğdu. Babası Karayollarından emekli, annesi ev hanımıdır. Van’da Türbesi bulunan Van evliyasından olan Sofu Baba’nın üçüncü kuşak torunudur.

 

İlkokula Van’da başlayıp babasının memuriyet görevinden dolayı Ankara ve İstanbul’da ve akabinde ortaöğretimini de İstanbul’da tamamladıktan sonra İstanbul İnşaat Teknik Yapı Meslek Lisesi’ni bitirdi. Okan Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları Bölümü’nde okurken eğitim hayatına ara verip 1988 yıllında Botek A.Ş. ’de Designer olarak kariyer hayatına başladı. Birçok farklı projeye imza atıp kariyerinde ilerledikten sonra, İkizlerinin bir yaşında otizmli olduğunu öğrendi ve hayatı tamamen değişti. Ülkemizdeki otizme yönelik bilgi eksikliğini giderip bu alanda farkındalık yaratmak ve doğru bir şekilde topluma anlatmak için DEĞER Otizm Derneği’ni 2015 yılında kurdu. Derneği kurma aşamasında ve sonrasında birçok STK ile ortak çalışmalar yürüttü. Şu an da Değer Otizm Derneği başkanlığını yürütürken aynı zamanda kariyerine Beşiktaş Spor Kulübü danışmanı olarak görevini sürdürmektedir.

Ayrıntılı Bilgi İçin: https://www.ifsak.org.tr/etkinlikler/

Afiş Tasarım: Sara Arslan