Gösteriler
İFSAK Fotoğraf ve Sinema Dergimiz 02.08.2017 - 31.10.2017
Sevgili İFSAK Takipçileri

İFSAK Fotoğraf ve Sinema Dergimize abone olmak isteyenler için son başvuru tarihi 31 Ekim'e kadar uzatılmıştır.
Üyelerimizin ve sanatseverlerin abonelik sistemi desteğini arkamıza alarak “İFSAK Fotoğraf ve Sinema Dergisi”ni kaldığımız yerden yayınlamaya devam ediyoruz.

İFSAK Fotoğraf ve Sinema Dergisi ilk yayınına başladığı günden bu yana farklı içeriği ile fotoğraf ve sinema dünyasında önemli bir ihtiyacı karşılamayı başardı. Her sayısında bir dosya konusu konseptinden yola çıkarak alanında yetkin akademisyen, fotoğrafçı ve sinemacıların yazılarından oluşan, ilk çıktığı günden bu yana kuramsal bir dergi olma yolunda ilerleyen özelliği ile siz değerli fotoğraf ve sinemaseverlerin desteği sayesinde iki yıl öncesine kadar bizlerleydi. Fakat yaklaşık iki yıldır piyasa koşulları, sponsor arayışları nedeniyle 153. sayıdan itibaren basımı beklemeye alınmıştı.
Şimdi yeniden değerli üyelerimizin ve de sanatseverlerin abonelik sistemi desteğini arkamıza alarak dergimize kaldığımız yerden devam etmek niyetindeyiz.

Eğer ki 1.000 aboneye ulaşmayı başarırsak üç aylık periodlarla çıkan dergimizin baskı ve dağıtım maliyetini karşılayabiliyor olacağız. Yıllık abonelik ücreti olarak sadece 60 TL gibi cüzi bir ücret karşılığında şu an tasarımı hazır olan “İFSAK Fotoğraf ve Sinema Dergisi”ni tekrar yayın hayatına geri kazandıracağız. Dergilerin birbir kapandığı bu zor süreçte üyelerimizin ve de sanatseverlerimizin hassasiyetine güveniyor ve de gerekli ilgiyi göstereceğinize inanıyoruz.

Dergimize abone olmak isteyenlerin, 31 Ekim 2017 tarihine kadar Yapı Kredi Bankası TR11 0006 7010 0000 0082 2263 15 numaralı hesaba 60 TL yatırmaları ve dekontunu, iletisim@ifsak org.tr adresine mail ile göndermeleri yeterli olacaktır.